Legend HR Advisors
Legend

Inżynier Jakości Nowych Uruchomień

Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive poszukujemy osoby na stanowisko:

(miejsce pracy: Sosnowiec)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne,
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży automotive,
  • Doświadczenie w planowaniu jakości APQP;
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu wymagań jakościowych dotyczących przemysłu motoryzacyjnego TS 16949,
  • Znajomość środowiska Windows oraz programów Word, Excell oraz Power Point
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość specyfikacji ISO/TS 16949.

Zadania:

  • Nadzorowanie procesu planowania jakości wyrobów i procesów produkcyjnych;
  • Zatwierdzanie i udział przy walidacja komponentów, produktu oraz procesu produkcyjnego;
  • Analiza geometrii detali i wyrobu gotowego;
  • Standaryzacja procesów oraz uczestnictwo w spotkaniach Lessons Learned;
  • Ustalanie i realizacja celów jakościowych;
  • Nadzór nad przestrzeganiem jakości w każdej fazie projektu;
  • Tworzenie wymaganej dokumentacji jakościowej dot. wyrobów i procesów;
  • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych w przypadkach wad stwierdzonych w wyrobach gotowych i ich komponentach;
  • Zarządzanie i nadzorowanie zagadnieniami związanymi z przebiegiem rozpatrywania reklamacji wyrobów gotowych od klientów;
  • Monitorowanie podjętych działań korygujących i zapobiegawczych oraz informacji od klienta;
  • Utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami klientów oraz realizacja działań jakościowych związanych z klientami;
  • Udział w audytach i wizytach technicznych klientów oraz audytach wewnętrznych;
  • Zatwierdzanie wzorców odniesienia wyrobów gotowych i ich elementów składowych;
  • Udział w szkoleniach personelu w zakresie wymagań i narzędzi jakości;
  • Monitorowanie wskaźników jakościowych oraz przebiegu kosztów zewnętrznych jakości związanych z obciążeniem klientów;
  • Współpraca z przedstawicielami innych działów zakładu przy określaniu, nadzorowaniu działań oraz przygotowaniu wymaganej dokumentacji kontrolnej;

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • bogaty pakiet socjalny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.