Legend HR Advisors
Legend

Przedstawiciel handlowy

 Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z sektora FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdask
Numer referencyjny: PHG/022015/KG

 Opis stanowiska:

  • Obsuga klientów w tzw. rynku tradycyjnym;
  • Realizacja zada sprzedaowych i promocyjnych na powierzonym terenie w zakresie portfolio produktów;
  • Nawizywanie wspópracy z nowymi klientami z kanau tradycyjnego oraz budowanie dugofalowych kontaktów;
  • Dbanie o odpowiedni ekspozycj produktów;
  • Ksztatowanie pozytywnego wizerunku firmy wraz z promowaniem jej produktów;
  • Sporzdzanie raportów zwizanych z wykonan prac wedug standardów firmy.
Wymagania

  • Minimum roczne dowiadczenie w pracy na podobnym stanowisku w brany FMCG;
  • Bardzo dobra znajomo technik sprzeday i zasad merchandisingu;
  • atwo w nawizywaniu oraz podtrzymywaniu  kontaktów z ludmi;
  • Znajomo rynku handlu detalicznego;
  • Zdolno organizowania czasu pracy;
  • Wyksztacenie minimum rednie;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:

  • Praca w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku z sektora FMCG;
  • Ciekawe, pene wyzwa stanowisko pracy;
  • Moliwo rozwoju zawodowego;
  • Narzdzia pracy (telefon, samochód);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Opieka medyczna.

Osoby zainteresowane prosimy o przesanie cv, wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym na adres e-mail:

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, wcz obsug JavaScript w przegldarce, by go zobaczy

Prosimy o dopisanie nastpujcej klauzuli: "Wyraam zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbdnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"