Legend HR Advisors
Legend

Launch Coordinator/ Inżynier Procesu Nowych Uruchomień

 Dla naszego Klienta, znanej międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, współpracującej z czołowymi producentami samochodów OEM poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: bliskie okolice Katowic

Nr ref: LC/ISS/2018

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane budowa maszyn, zarządzanie lub pokrewne),
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub na stanowisku Inżyniera Procesu ds. Nowych Uruchomień w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (MS Project, Excel, Word, Power Point),
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego,
  • Komunikatywność, asertywność, orientacja na cel i wyniki,
  • Duże zdolności organizacyjne oraz zdolność planowania,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednia podległość pod Dyrektora Zakładu,
  • Nadzór i koordynacja działań związanych z industrializacją nowego wyrobu zgodnie z harmonogramem projektu,
  • Nadzór i koordynacja interdyscyplinarnym zespołem wdrożeniowym poprzez metodologię „Obeya”,
  • Wprowadzenie wszelkich zmian związanych z procesem produkcyjnym (Engineering Change Management),
  • Koordynacja działań związanych z instalacją oprzyrządowania i maszyn niezbędnych do startu projektu,
  • Koordynowanie działań związanych z próbami technicznymi na produkcji (Run at Rate) oraz konsolidacja wyników i ich analiza w celu optymalizacji procesu produkcyjnego,
  • Koordynowanie działań związanych z produkcją wyrobów w fazie pre-serii,
  • Nadzorowanie i raportowanie wskaźników projektowych do Plant oraz Project Managera – KPI,
  • Miejsce pracy: bliskie okolice Katowic.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym dodatkowo płatne nadgodziny;
  • Bogaty pakiet socjalny oraz szkoleń, również językowych.

 Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 r., o ochronie danych osobowych, Dz. U Nr133, poz. 883.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.