Legend HR Advisors
Legend

Inżynier Procesu/ Technolog

Dla naszego Klienta, znanej międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, współpracującej z czołowymi producentami samochodów OEM poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Procesu/ Technolog- niemiecki Klient

Miejsce pracy: bliskie okolice Katowic

Nr ref: IPT/ISS/2018

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Wiedza w zakresie opracowywania technologii;
  • Wiedza w zakresie uruchamiania nowych produktów;
  • Znajomość technologii produkcji;
  • Mile widziana znajomość narzędzi i metodologii lean manufacturing;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (niemiecki będzie dodatkowym atutem);
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność planowania i monitorowania podejmowanych działań ;
  • Analityczne myślenie;
  • Komunikatywność i samodzielność.

Zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za linie dedykowane dla niemieckiego klienta;
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologiczno-produkcyjnej;
  • Określanie i aktualizowanie norm zużycia materiałów bezpośrednio i pośrednio produkcyjnych;
  • Opracowywanie i aktualizacja cyklu pracy dla pracowników produkcyjnych - instrukcje obsługi stanowisk;
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji związanej z wdrażaniem produktów;
  • Prowadzenie kart technologicznych;
  • Wprowadzanie bieżących zmian technologicznych;
  • Opracowywanie i emitowanie modyfikacji procesu produkcyjnego, przy zagwarantowaniu wdrożenia i realizacji;
  • Wdrażanie nowych wyrobów do produkcji, zabezpieczenie oprzyrządowań w trakcie produkcji.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym dodatkowo płatne nadgodziny,
  • Bogaty pakiet socjalny oraz szkoleń, w tym językowych.