Legend HR Advisors
Legend

Inżynier Jakości Rozwoju Dostawców SQD- elektronika

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, współpracującej z czołowymi producentami samochodów OEM poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżyniera Jakości Rozwoju Dostawców SQD- elektronika

Miejsce pracy: bliskie okolice Katowic

Wymagania:

· wykształcenie wyższe techniczne (preferowany profil elektroniczny)

· minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale jakości w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej (komponenty elektroniczne będą dodatkowym atutem) lub o profilu elektronicznym

· dobra znajomość języka angielskiego

· umiejętność zarządzania dostawcami

· znajomość APQP

· doświadczenie w zakresie audytu procesu (preferowane VDA6.3)

· znajomość narzędzi jakościowych tj. Auto Quality Matrix ,FMEA, SPC ,CPK, Pareto

· znajomość metod rozwiązywania problemów tj. 8D, 5 whys, Ishikawa, FTA, LLC

· Znajomość norm jakościowych ISO TS 16949:-VDA6-QS 9000.

· Wiedza z zakresu zarządzania projektami

· Znajomość IPC 600 i IPC 610

· znajomość wymogów branży motoryzacyjnej,

· znajomość oprogramowania biurowego: Excel, Word, Microsoft Outlook, Windows, Power Point, Internet

· umiejętności komunikacyjne, negocjowania oraz zarządzania spotkaniami

· zdolność analitycznego i syntetycznego myślenia

· umiejętność pracy pod presją

Zakres obowiązków:

· Wprowadzenie pełnego APQP dla wszystkich produktów ECU-PCBA

· Określenie wymagań dla nowych klientów oraz nowych komponentów w projektach

· Organizowanie spotkań technicznych oraz przeglądów rysunków i specyfikacji wraz z dostawcami i działem R&D

· Udział w procesie kalkulacji kosztów (ustalenie wymagań)

· Przeprowadzanie regularnych audytów u dostawców

· Organizowanie przeglądu projektów wraz z dostawcami i innymi działami firmy

· Koordynowanie, analiza, oraz zatwierdzanie PPAP dostawcy

Nasz Klient oferuje:

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

· Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

· Atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym dodatkowo płatne nadgodziny,

· Bogaty pakiet socjalny oraz szkoleń, w tym językowych.