Legend HR Advisors
Legend

European Launch Engineer

 Dla naszego Klienta, midzynarodowej firmy produkcyjnej z brany motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

(woj. lskie, maopolskie i opolskie)

 Podstawowe zadania:

  • wdraanie nowych projektów o charakterze midzynarodowym
  • reprezentowanie firmy przed klientami oraz zespoami produkcyjnymi fabryk firmy w caej Europie,
  • wspópraca z midzynarodowym, interdyscyplinarnym zespoem operacyjnym,
  • zbieranie, przetwarzanie i raportowanie danych z zakresu prowadzonych projektów,
  • zarzdzanie i rozwój procesu oraz ustalanie priorytetów,
  • nadzorowanie przebiegu wdraania nowych projektów.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wyksztacenie wysze techniczne
  • dowiadczenie z zakresu wdraania projektów
  • znajomo procesów produkcyjnych w przemyle motoryzacyjnym
  • znajomo narzdzi i procedur z zakresu APQP / VDA , FMEA
  • bardzo dobra znajomo pakietu MS Office
  • bardzo dobra znajomo jzyka angielskiego w mowie i w pimie
  • umiejtno zarzdzania zespoem
  • samodzielno i odpowiedzialno
  • wysoko rozwinite zdolnoci interpersonalne
  • gotowo do  czstych wyjazdów subowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakres obowizków umoliwiajcy rozwój
  • uczestnictwo w szkoleniach

Osoby zainteresowane prosimy o nadesanie CV wraz z klauzul o wyraeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji zgodnie z ustaw z dnia 29-08-1997 r., o ochronie danych osobowych, Dz. U Nr133, poz. 883 na poniszy adres e-mail:  Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, wcz obsug JavaScript w przegldarce, by go zobaczy