Legend HR Advisors
Legend

Global Commodity Buyer

Dla naszego Klienta, midzynarodowej firmy produkcyjnej z brany motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Prowadzenie dziaalnoci zakupowej dla zakadów w caej Europie,
  • Realizacja strategii zakupowej dla przydzielonej grupy materiaowej
  • Zarzdzanie panelem dostawców w podlegej kategorii
  • Realizowanie projektów oszczdnociowych,
  • Wyszukiwanie i wybór dostawców,
  • Opracowywanie strategii doskonalenia dostawców,
  • Negocjowanie kontraktów z dostawcami.

Wymagania:

  • Wyksztacenie wysze
  • Minimum 3 lata dowiadczenia na podobnym stanowisku w midzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Dowiadczenie w zakupie komponentów bezporednio produkcyjnych,
  • Wiedza techniczna,
  • Wysoko rozwinite umiejtnoci negocjacyjne,
  • Bardzo dobra znajomo jzyka angielskiego,
  • Zorientowanie na cele,
  • Wysoko rozwinite zdolnoci interpersonalne,
  • Zdolnoci analityczne,
  • Umiejtno pracy pod presj czasu,
  • Bardzo dobra znajomo pakietu MS Office,

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w duej midzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Moliwo wpywania na strategi globaln w ramach grupy materiaowej,
  • Umow o prac,
  • Moliwoci rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesanie CV wraz z klauzul o wyraeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji zgodnie z ustaw z dnia 29-08-1997 r., o ochronie danych osobowych, Dz. U Nr133, poz. 883 na poniszy adres e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, wcz obsug JavaScript w przegldarce, by go zobaczy