Legend HR Advisors
Legend

INŻYNIER PRODUKTU - zawieszenia samochodowe

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Woj. Śląskie

Nr ref.IP.ZS/04/2017/TN

Zadania:

·         współpraca z klientem (producentem samochodów) i konstruktorami zawieszeń w zakresie definiowania specyfikacji wyrobu

·         realizacja projektu (od opracowania koncepcji do wdrożenia do produkcji) zgodnie z założonym harmonogramem

·         planowanie i nadzór nad realizacją analitycznej i eksperymentalnej weryfikacji produktu

·         planowanie i nadzór nad budową prototypów

·         nadzór nad zmianami inżynierskimi w aspekcie kontroli dokumentacji technicznej, specyfikacji materiałowych, itp.

·         rozwiązywanie problemów inżynierskich/jakościowych związanych z wdrożeniem wyrobu do produkcji

Wymagania:

·              tytuł magistra inżyniera lub inżyniera mechanika

·              znajomość teorii inżynierskich i zasad projektowania urządzeń mechanicznych

·              wysoki poziom umiejętności analitycznych

·              zainteresowanie nowościami motoryzacyjnymi

·              umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu

·              kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich

·              bardzo dobra znajomość języka angielskiego

·              dobra znajomość MS Office

Oferujemy:

·             Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,

·             Możliwość zdobycia cennego doświadczenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·             Możliwość rozwoju zawodowej i awansu

·             Przyjazną i koleżeńską atmosferę pracy