Legend HR Advisors
Legend

Inżynier Jakości - Customer Care

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy produkcyjnej, działającej w branży motoryzacyjnej, współpracującej z czołowymi producentami samochodów (OEM) poszukujemy osoby na stanowisko:

INŻYNIER JAKOŚCI –CUSTOMER CARE
Miejsce pracy: bliskie okolice Katowic

Wymagania:

  • Wykształcenie – preferowane wyższe techniczne
  • Doświadczenie – Min 2 lata w przemyśle motoryzacyjnym
  • Znajomość kluczowych narzędzi jakościowych umożliwiające systematyczne podejście dla rozwiązywania problemów 5W, Ishikawa, PDCA, narzędzi WCM
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego (dodatkowym atutem będzie znajomość dodatkowego języka: Niemieckiego lub włoskiego)
  • Poczucie odpowiedzialności przy nadzorowaniu ustalonych działań oraz terminów

Zakres obowiązków:

Nadzorowanie procesu planowania jakości wyrobów i procesów produkcyjnych poprzez:
  • Zapewnienie wymaganej dokumentacji jakościowej dotyczącej wyrobów i procesów;
  • Czynny udział w procesie planowania jakości wyrobów przy potwierdzeniu zgodności i kompletności wymaganych certyfikatów, homologacji i kwalifikacji produkowanych wyrobów i realizacji procesów produkcji;
  • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych w przypadkach wad stwierdzonych w wyrobach gotowych i ich komponentach;
  • Zarządzanie i nadzorowanie zagadnieniami związanymi z przebiegiem rozpatrywania reklamacji wyrobów gotowych od klientów;
  • Monitorowanie podjętych działań korygujących i zapobiegawczych oraz informacji od klienta;
  • Utrzymanie bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami klientów oraz realizacja działań jakościowych związanych z klientami, na każde jego żądanie;
  • Czynny udział w auditach i wizytach technicznych klientów oraz auditach wewnętrznych;
  • Zatwierdzanie wzorców odniesienia wyrobów gotowych i ich elementów składowych;
  • Udział w szkoleniach personelu w zakresie wymagań i narzędzi jakości;
  • Monitorowanie wskaźników jakościowych oraz przebiegu kosztów zewnętrznych jakości związanych z obciążeniem od klientów;
  • Współpracę z przedstawicielami innych działów zakładu przy określaniu, nadzorowaniu działań oraz przygotowywaniu wymaganej dokumentacji kontrolnej;

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Bogaty pakiet socjalny