Legend HR Advisors
Legend

Inżynier Procesu Montażu

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, będącej częścią dużej korporacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: bliskie okolice Katowic

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność czytania i analizowania rysunku technicznego
  • bardzo dobra znajomość CAD oraz MS Office
  • znajomość języka angielskiego
  • wiedza z zakresu projektowania, regulacji, ustawiania maszyn i urządzeń linii montażowych
  • znajomość budowy oraz zasad działania maszyn i urządzeń linii montażowych
  • doświadczenie we wdrażaniu projektów produkcyjnych i znajomość procesów w przemyśle motoryzacyjnym
  • umiejętność wykorzystywania wiedzy technicznej oraz doświadczenia w celu rozwiązywania pojawiających się problemów
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • orientacja na zadania oraz ciągła optymalizację i usprawnianie procesów produkcji
  • samodzielność, kreatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonanie powierzonych zadań

Zakres obowiązków:

  • terminowe opracowywanie dokumentacji technologicznej nowych wyrobów zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • nadzorowanie inwestycji (weryfikowanie warunków technicznych, parametrów, kontrolowanie budowy maszyn, wydatki, terminowość),
  • projektowanie procesu, maszyn technologicznych oraz zarządzanie procesem industrializacji
  • obserwacja zdolności jakościowych maszyn i urządzeń, wykorzystanie czasu pracy maszyn produkcyjnych
  • rozwijanie i wdrażanie nowych technologii, nadzór nad uruchamianiem urządzeń optymalizacja oraz uruchamianie procesów montażu
  • optymalizacja linii produkcyjnych, maszyn, stanowisk montażowych
  • analiza dokumentacji technicznej, specyfikacji, norm, rysunków, szczegółowych wymagań klienta
  • analiza możliwości wykonawczych oraz technologiczności konstrukcji, analiza mocy produkcyjnych
  • odbiór narzędzi i oprzyrządowania od dostawcy
  • nadzór nad wykonawstwem serii prototypowych, wzorów do badań
Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Bogaty pakiet socjalny